MOTTOMUZ

MOTTO KAPI SİSTEMLERİ

MSürekli gelişen teknolojinin vaatleriyle; zamandan tasarruf sağlama, çalışma ve yaşam şartlarının daha da iyileşmesi, güvenlik endişelerinin minimuma indirgenmesi ve iş organizasyonu içerisindeki performans kalitesinin yükseltilmesi yönündeki son kullanıcı beklentileri de kesintisiz bicimde artmaktadır. Bu beklentileri 100% yerli mühendislik ve imalat yeterliliği ile karşılayabileceğine inanarak 2007 yılında sektöre adim atan MOTTO bugün birçok ulusal projelere destek vermekten ziyade 3 kıtada 23 ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren uluslararası tedarikçi firma pozisyonuna hızla yaklaşmaktadır.

Faaliyet alanımız olarak tanımlanabilecek Ustun Nitelikli Kap Sistemlerine ait üretim, uygulama ve satış sonrası servis hizmetlerinin karşılanması yanı sıra mimari proje gruplarına faaliyet konumuz kapsamında proje desteği veren firmamız, dürüstlük ve sadakati Müşteri Yaklaşımı, paylaşım ve desteklemeyi Pazar Yaklaşımı, şeffaflık ve üretkenliği İdari Yaklaşım olarak benimsemektedir.

Belirlemiş olduğumuz ticari düzlemde; proje bazlı olarak doğrudan satış, bayi kanalı ile kooperatif satış, lisanslı üretim metodu ile tedarik ettiğimiz ürünlerin ithalat ve distribütörlüğü ve hemen hemen tüm ürünlerimizin doğrudan ihracatı gibi ticari faaliyetlerimizin desteği ile genişleyen müşteri portföyümüzce yansıtılan beklenti ve endişelerin karşılanması adına gerekli teşhis ve çözüm üretimini asli görevimiz kabul ediyoruz.

ÜRÜN VE HİZMET POLİTİKASI

İhtiyaçlarınızı, beklentilerinizi doğru belirleyip, en uygun çözümü alternatifleriyle sunarak, kusursuz uygulamasını gerçekleştirmenin ardından; ürünün kalitesini sadece mükkemmel “Müşteri Hizmetleri” ile arttırabiliriz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuzu faaliyet alanımızda bulunan hemen hemen tüm organizasyonlarca dile getirilmiş ‘Sektöründe Lider olmak…’ fikrine yaklaşılması noktasında örnek alınan çizgimizi korumak ve geliştirmek olarak belirledik.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz ise orta ve uzun vadeli programlarımızın hep bir adım ötesinde kalarak misyonumuzu destekleyen tüm etik değerlerimizin katkısıyla ürün ve hizmet kalitemizin, iç ve dış pazarlarda en üst seviye bazında karşılaştırma kriteri olarak kabul görmesidir.